KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433214
nr 1243 3214
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Oljemålning, Stockholm. Olja på duk, signerad. 40x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:26:13
25/3 20:21:13
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel